Ароматни плочни на базата на билки, етерични масла и смоли, месени и изработени на ръка. Без химическа обработка, без дим, без изгаряне. Аромат PALO SANTO . 9 броя в опаковка. Това е иновативен и безвреден начин за ароматизиране и е най-чистият метод, постигнат досега за разпръскване на аромати без дим и алергени.
Плочките не изгарят, само стават по-сухи. Предвидени са за многократна употреба и издържат доста, при правилно ползване.
С един такъв комплект може да ароматизирате от малки до средноголеми помещения за период до 1 година.
Начин на употреба: Поставете чаената свещ в отвора и я запалете. Поставете плочката върху изпарителя и го сложете на стойката. Оставете свещта да гори между 45 и 60 минути. Дифузерът се нагорещява. Не го пипайте! Ароматната плочка става твърда и потъмнява. Не се топи и не изгаря.
*ароматната плочка може да бъде използвана повторно.